MEIST

Kindlustus- ja tootmiskulud Ltd. on üks Hiina suurimaid elektritootjaid ja on rahvusvaheline ettevõte, mis arendab spetsiaalselt; toodab ja müüb maailma juhtiva kõrge ja madalpinge elektri- ja elementide edastamise seadmed, elektriseadmed, instrument ja mõõte, hoone elektriline, automaatne, Juhtmed ja kaablid, elektri- ja elektriseadmed jne. Meie ettevõte on oma rahvusvahelised kinnitused ISO9001, CE, CB . Meil on suur jaotus- ja teenindusvõrgud rohkem kui 35 riigis ja piirkonnas maailmas. Meie toodete kvaliteet ja teenus on kõrge maine kodus ja välismaal. Meie ettevõte omab kogum imporditud tootmisseadmeid, täiuslik mõõtmismeetod ja kogu arvutiteabe juhtimissüsteem. Kõik töötajad teevad oma parima ja arendavad üha rohkem uusi elektritooteid, katkematult parandada meie toote kvaliteeti ja suurendada turge kodus ja välismaal . Meie , Chinh Electric Manufacturing Co. , soojalt tervitame kõiki kliente kodus ja välismaal, et külastada meie firma ja arutada meiega äri. Loodame olla alati teie ustavad sõbrad.

vaata rohkem

TOODE

vaata rohkem

UUDISED

Vahelduvvoolukontaktor: lühike ülevaade elektroonilistest komponentidest elektriseadmeteks

Sissejuhatus Olulise komponendina erinevates tööstusharudes, sealhulgas elektrooniliste komponentide tööstuses, võimaldavad vahelduvvoolukontaktorid juhtida ja lülituda elektri energiat. Selles artiklis uurime AC kontaktorite põhilisi, nende rakendusi ja nende tähtsust elektri-

2023-08-28 vaata rohkem

Valimine õige vormitud kohta

Sisukord: 1. Sissejuhatus: Mõistmine, kui oluline on valida oma elektroonilistele seadmetele õige vormitud kohtõrjelduse katkestaja 2. Alused vormid 3. Tegurid, mida kaaluda vormitud juhtumid Lõikest Breaker 3.1 Praegune hinnang ja Koormuse võimsus 3.2 Pinge hinnang ja süsteemi ühilduvus 3.3 Reis Voolu- ja vooluringi kaitse 3.4

2023-08-27 vaata rohkem

Sissejuhatus vormitud kohta

Pealkiri: Paljastades tähtsuse vormitud juhtumid lülitusid elektrooniliste komponentide tööstuse sissejuhatus: Elektrooniliste komponentide tööstuse dünaamilises maastikus ei saa usaldusväärsete kaitsevahendite tähtsust alahinnata. Selle valdkonna oluliste osade hulgas mängib olulist rolli vormitud juhtumlülitid (MCCBd). Selle artikli eesmärk on heita valgust valgust.

2023-08-26 vaata rohkem

Kuidas vormitud kohta

Sisukord 1. Sissejuhatus 2. Mõistmine vormindatud kohta Peamised omadused vormitud kohta 3 Ülekoormuse kaitse 4.4 Temperatuuri ja survetaja 5. Vormitud kohta

2023-08-25 vaata rohkem

Kõik, mida peate teadma vormitud kohta

Pealkiri: Elektrikomponentide tööstuse jõu avaldamine vormitud kahjurid katkestajad sissejuhatus: Vormitud tüübikinnituslülitid (MCCB) on elektrooniliste komponentide valdkonnas hädavajalikud osad; eelkõige ringkonna kaitse valdkonnas. Need seadmed on spetsiaalselt projekteeritud elektrisüsteemide kaitseks ülevoolu, lühiühendite ja muude elektriliste süsteemide eest.

2023-08-24 vaata rohkem

Ultimate juhend vormitud kohvrid - kõik, mida pead teadma.

2023-08-23 vaata rohkem

Kas sa tead, kui tähtis on vormitud kohta

Vormitud koht Circuit Breaker mängib olulist rolli elektri kaitse. Selle kiire ja täpne katkestusvõime kaitseb elektriseadmeid ja süsteeme elektriseadmete eest, näiteks ülekoormuse ja lühiühenduste eest. ..

2023-08-16 vaata rohkem

Kuidas pikendada kasutusiga hea hinna ja kvaliteetne UL elektrooniline juhtmed

Korrapäraselt puhastada hea hind ja kvaliteet UL elektrooniline juht ja ümbritsev ala, et tagada, et ei ole tolmu, mustus, või muud saasteained, mis mõjutavad selle normaalset tööt.

2023-08-09 vaata rohkem

vaata rohkem